Ép testben ép lélek...

Szeptember 29-től október 3-ig tartottuk iskolánkon az Egészséges Életmód Hetét. 

Gyümölcsöt és zöldséget hoztak a tanulók és osztályokon belül csodás tálakat kreáltak. Van, ahol finom, vitaminokban gazdag kenők is készültek. A gyógynövényes kertünkből pedig bazsalikommal, édes köménnyel és metélőhagymával ízesítettük a finom falatokat. Különböző gyógyteákat is készítettünk. Nagyon jó hangulatban telt a közös munka, a gyümölcs- és zöldségtálak készítése.

 

Az eseményhez kapcsolódó képgaléria