Az Idősek Otthonában járt a Mikulás
2025. december 5-én a kilencedikes tanulókkal ellátogattunk az alsószeli Idősek Otthonába.
A Mikulás, az Angyal és segítői ismét örömet szereztek az otthon lakóinak.
Kis csapatunkat az igazgatónő, Bitto Zsuzsanna fogadta. Egy kis beszélgetés, közös éneklés után tanulóink kiosztották az ott lakóknak az előre elkészített ajándékokat. Akik nem tudtak a nappaliba jönni, azoknak a tanulók az igazgatónő és a nővér irányításával a szobákba vitték az ajándékokat.
Köszönet kilencedikeseinknek: Ács Viktóriának, Czinege Zsófiának, Pelikán Viktóriának, Šranko Sebastiannak és Beňák Dávidnak a közreműködésért!