Farsangbúcsúztató álarcosbál

2026. február 11-én szerveztük meg a hagyományos álarcosbálunkat alsó tagozatosaink részére. 

Délelőtt az osztályfőnökök és a napközis tanító nénik vezetésével a legkisebbek vették birtokukba az előző nap a kilencedikesek által feldíszített kultúrházat. A jelmezek felvétele után jó hangulatú jelmezbál kerekedett, sok játékkal, mókával. kacagással. Nyolcadikosaink – Rusznák Lóránk és Köböl Szilárd – pedig a talpalávalót szolgáltatták. Kilencedikeseink, osztályfőnökük vezetésével is hozzájárultak a hangulat fokozásához: főpróba gyanánt előadták a diákbálra készített táncukat. Mindent egybevetve, alsó tagozatosaink jó hangulatú, vidám jelmezbállal búcsúztatták a farsangot a 2026-os évben.

Köszönjük a szülők és pedagógusaink segítségét!

 

Az eseményhez kapcsolódó képgaléria