Sítanfolyamon a 7. osztály
Hetedikeseinknek 2026. február 22-27. között szerveztük meg a hagyományos sítanfolyamot. Ezúttal ismét a bélagyulafalvai síterepre (Jasenská dolina, Belá-Dulice, Nagy-Fátra) esett a választásunk.
A hét elején az időjárás kissé megijesztett bennünket, de utána már teljes erőbedobással tanultuk meg a sízés alapjait. Köszönet a síoktatóknak: Szabó Zsófiának, Nogely Mónikának és Néma Dezsőnek.
Február 23. - Ismerkedés a tereppel, siklás és taposás a havon, eső délelőtt, napsütés délután az első napon.
Február 24. - Vidáman telt a mai aktív nap, új kihívásokkal, felvonózással és a dombok meghódításával...
Február 25. - Napsütés, remek a hangulat, fantasztikus nap van mögöttünk. A sízés már egyre jobban megy, ma már meghódítottuk a magasabb domboldalt is.
Február 26. - Reggel deres fűre, ugyanakkor napsütésre ébredtünk, a sípálya kiváló volt, egyre többen és egyre intenzívebben síeltek a nagy pályán. A nap végére elfáradtunk, néhány kisebb sérüléssel megúsztuk az utolsó előtti napot.