Márciusi műsor Taksonyon
A mai napon, március 15-én ünnepi műsort adott Taksonyon a Mátyus Néptáncműhely két csoportja, a felnőtt Mátyus és iskolánk felső tagozatos tanulóiból álló néptánccsoportja a Höcögők.
A műsor bevezetőjében Mészáros Márta, a község polgármestere köszöntötte az együtteseket, majd a táncosoké lett a főszerep. Az előadásában helyet kaptak a Kárpát-medence táncai, fergeteges hangulatot teremtve a taksonyi kultúrház színpadán. A táncok közötti köszöntőben Domján Máté Sándor, a néptáncműhely szakmai vezetője is kiemelte a felsőszeli Széchenyi István Alapiskolában folyó néptáncos munkát. A közel egyórás műsor méltó lezárása volt a márciusi ünnepségeknek Taksonyon.
Köszönjük a meghívást, köszönet a tánccsoportok vezetőinek, Domján Máté Sándornak és Molnár Beának, valamint a szülőknek, akik a háttérben veszik ki részüket a munkából.