Iskolanyitogató - ovisok a tornateremben

Tegnap, március 17-én szerveztük meg Iskolanyitogató c. beíratási programunk második részét. 

Óvodásainkat láttuk vendégül egy kis közös tornaórára. Szabó Zsófia tanító néni irányításával különféle mozgásjátékokat, feladatokat kellett a gyerekeknek teljesíteni. Elsőseink pedig örömmel asszisztáltak a feladatokhoz - most ők voltak a "nagyok". Köszönjük!

 

Az eseményhez kapcsolódó képgaléria