Beíratás az első osztályba

Iskolanyitogató elnevezésű beíratási programunk, amely március elején kezdődött, április 9-én a végéhez ért. 

Ezen a délutánon hívtuk meg iskolánkba az iskolaköteles óvodásokat és szüleiket az ünnepélyes beíratásra. Az alsó tagozatos és napközis pedagógusaink mozgásjátékkal, alkotóműhellyel és más foglalkozásokkal várták az ovisokat, negyedikeseink pedig kísérletet mutattak be a leendő elsősöknek.

Köszönet a szervezőknek!

 

Az eseményhez kapcsolódó képgaléria