Gyűjtés a Rákellenes Liga javára
2026. április 16-án a Nárciszok napja alkalmából ebben az évben is csatlakoztunk az önkéntes adománygyűjtéshez a Rákellenes Liga javára.
Az adományokkal a rákbetegek gyógyításához, életkörülményeik javításához, a kutatásokhoz és gyógyszerek fejlesztéséhez járulunk hozzá. Nyolcadikos tanulóink az iskola képviseletében ellátogattak a faluban több helyre, illetve minden osztályban összegyűjtötték az adományokat. Mindenkinek köszönjük az együttműködést. Az összegyűjtött pénzösszeget eljuttatjuk a Rákellenes Liga számlájára.