Tanfolyamok a tanulásról
Az elmúlt napokban Lantos Mihály, a Lantos Tanulási Stratégiák módszer megalkotója tartott iskolánkon három tanfolyamot.
Múlt héten, április 29-30-én a 7-9. osztályosok számára, ezen a héten, május 4-5-én pedig az 5-6. osztályosokhoz szólt a képzés. Tanulóink betekinthettek a tanulási módszerekbe, tanulási technikákkal ismerkedtek, kialakíthatták a saját tanulási módszerüket ezen a két napos tanfolyamon. A mai zárónapon pedig a 3-4. osztályosok ismerkedtek a Lépéselőny c. tanfolyam keretén belül hasonló témákkal kicsit játékosabb formában. Délután a tanfolyam vezetője az érdeklődő szülőknek is ismertette a képzések lényegét. Köszönjük a képzést, reméljük tanulóink felhasználják majd az itt tanultakat.