„A nyelv nem az enyém, nem a tiéd, hanem az édes miénk.” – írta egykor Kazinczy Ferenc.
Tanulóink, Soják Emese és Szalai Ádám (mindketten nyolcadikosok) február 10-én kiválóan szerepeltek a Szép Magyar Beszéd járási fordulóján, ahol a II. kategóriában mérték össze tehetségüket és kreativitásukat.